A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves László Úr!
Örülünk, hogy elégedettséggel használja nagyon rég óta a SPURI-t.
Válasz röviden: A SPURI az AdBlue -hoz nem keverhető. A vízben oldódó-hoz nem jó, csak a zsírban oldódó-hoz.
Más célra készült termék. Minden molekula konfigurációnak az üzemanyagban helye van a SPURI adalék komponenseinek.
A kipufogó rendszer gáz konfigurációja teljesen más! Ide nem illeszthető be!
Viszont van egy jó hírem! Ha SPURI-t használ, akkor a tapasztalatok szerint Szinte alig keletkezik NOx.
Épp ezért alig, vagy semmit nem dolgozik az AdBlue rendszer, mert tökéletesebb a kipufogógáz összetétele!
Ezt próbáljuk elmondani a nagy-gépeseknek, és a kamionosoknak, hogy szinte be se kapcsol a rendszer.
Pláne, ha az kicsit korszerűbb kamion. Nem rakódik le a fehér por, azaz a "biuret" a koromszűrőbe.
Viszont vannak régebbi gépek, melyek szinte figyelmen kívül is hagyják az NOx érzékelők adatait.
Vagy egyszerűen kormosak, esetleg kiégtek. A prémium gázolaj magas égési hője miatt sűrűn panaszkodnak, hogy károsodnak az érzékelők.
Ekkor hamis jelet adva szinte állandóan működik az AdBlue injektálás, és a koromszűrő dugulásához vezet!
De, jó hír, hogy már van olyan autó, amelyhez nem kell AdBlue, hogy jobb kipufogó emissziót teljesítsen!
A németek fejlesztése már utolsó fázisban van.
További biztonságos közlekedést kívánok!
Örülünk, hogy elégedettséggel használja nagyon rég óta a SPURI-t.
Válasz röviden: A SPURI az AdBlue -hoz nem keverhető. A vízben oldódó-hoz nem jó, csak a zsírban oldódó-hoz.
Más célra készült termék. Minden molekula konfigurációnak az üzemanyagban helye van a SPURI adalék komponenseinek.
A kipufogó rendszer gáz konfigurációja teljesen más! Ide nem illeszthető be!
Viszont van egy jó hírem! Ha SPURI-t használ, akkor a tapasztalatok szerint Szinte alig keletkezik NOx.
Épp ezért alig, vagy semmit nem dolgozik az AdBlue rendszer, mert tökéletesebb a kipufogógáz összetétele!
Ezt próbáljuk elmondani a nagy-gépeseknek, és a kamionosoknak, hogy szinte be se kapcsol a rendszer.
Pláne, ha az kicsit korszerűbb kamion. Nem rakódik le a fehér por, azaz a "biuret" a koromszűrőbe.
Viszont vannak régebbi gépek, melyek szinte figyelmen kívül is hagyják az NOx érzékelők adatait.
Vagy egyszerűen kormosak, esetleg kiégtek. A prémium gázolaj magas égési hője miatt sűrűn panaszkodnak, hogy károsodnak az érzékelők.
Ekkor hamis jelet adva szinte állandóan működik az AdBlue injektálás, és a koromszűrő dugulásához vezet!
De, jó hír, hogy már van olyan autó, amelyhez nem kell AdBlue, hogy jobb kipufogó emissziót teljesítsen!
A németek fejlesztése már utolsó fázisban van.
További biztonságos közlekedést kívánok!
Legutóbbi hozzászólások