A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt M. Szabolcs!
Először is köszönöm, hogy a SPURI-nak bizalmat szavazott!
Innen nehéz ilyen kevés adat után diagnosztizálni!
Megpróbálom a lehetetlent, mert sok a tapasztalatunk az utolsó 28 év alatt!
Nos a szűrő cserénél tapasztalt csúnya melléktermékek arra utalnak jön még a tankból bőven elegendő szennyeződés, és víz!
A vizes üzemanyag pedig nehezebben indul.
Megoldás: Türelem, mert bármennyi víz, és kocsonyás, pakurás lerakódás lehet a tankba.
Ezért kitartóan minden tankba adalékoljon SPURI-t.
Gyorsítani kis mértékben lehet a folyamatot, de ennek is vannak határai.
A bevitt SPURI mennyiségének a 33%-át tudja vízdiszpergálni. A JG-2-es 50%-ot old el a vízből.
És még akkor az adalék energiája nem is fordítódik a szilárd lerakódások oldására!
Ebből ered, hogy maximum a pirosból 2 szerese, a JG-2 ből 1,5 szeres dózisra emelhető az adalék.
Ezt ajánlom. Pirosból: 50 literhez, 2 dl. Kékből 50 literhez 1,5 dl.
Így is kellhet 8-10 tankolás ahhoz, hogy az elhanyagolt rendszer talpra álljon.
Egy dolgot azért leírnék, mert nem szeretünk olyat ígérni, ami nem igaz:
A SPURI preventív, megelőző jellegű adalék!
Használata szinte ingyen van! (Megtakarítás miatt)
A gépet nem kell javítani sokáig üzemanyag okozta probléma miatt az már háromszoros nyereség!
Azt szokták mondani, a SPURI, nem folyékony autószerelő!
Összegezve türelem, SPURI használat és egyre jobb lesz az autó.
Talán 4-5 tankolás után még szűrő csere is kellhet.
További biztos célba érést kívánok!
SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Először is köszönöm, hogy a SPURI-nak bizalmat szavazott!
Innen nehéz ilyen kevés adat után diagnosztizálni!
Megpróbálom a lehetetlent, mert sok a tapasztalatunk az utolsó 28 év alatt!
Nos a szűrő cserénél tapasztalt csúnya melléktermékek arra utalnak jön még a tankból bőven elegendő szennyeződés, és víz!
A vizes üzemanyag pedig nehezebben indul.
Megoldás: Türelem, mert bármennyi víz, és kocsonyás, pakurás lerakódás lehet a tankba.
Ezért kitartóan minden tankba adalékoljon SPURI-t.
Gyorsítani kis mértékben lehet a folyamatot, de ennek is vannak határai.
A bevitt SPURI mennyiségének a 33%-át tudja vízdiszpergálni. A JG-2-es 50%-ot old el a vízből.
És még akkor az adalék energiája nem is fordítódik a szilárd lerakódások oldására!
Ebből ered, hogy maximum a pirosból 2 szerese, a JG-2 ből 1,5 szeres dózisra emelhető az adalék.
Ezt ajánlom. Pirosból: 50 literhez, 2 dl. Kékből 50 literhez 1,5 dl.
Így is kellhet 8-10 tankolás ahhoz, hogy az elhanyagolt rendszer talpra álljon.
Egy dolgot azért leírnék, mert nem szeretünk olyat ígérni, ami nem igaz:
A SPURI preventív, megelőző jellegű adalék!
Használata szinte ingyen van! (Megtakarítás miatt)
A gépet nem kell javítani sokáig üzemanyag okozta probléma miatt az már háromszoros nyereség!
Azt szokták mondani, a SPURI, nem folyékony autószerelő!
Összegezve türelem, SPURI használat és egyre jobb lesz az autó.
Talán 4-5 tankolás után még szűrő csere is kellhet.
További biztos célba érést kívánok!
SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások