A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szabolcs!
A tank levétele, és vissza szerelés nagy munka, és nagy felelősség is!
Nem sok szerelő vállalja, mert szakszerűtlen összerakás esetén fokozott a tűzveszély!
Ezt napolja el,
Lassan helyre fog állni a rendszer!
Ha mégsem, ez legyen az utolsó!
Azt is meg kell nézni van a tanknak felülről a padlólemez felől tisztító nyílása?
Mert a szivattyú, szűrőpohárral együtt ott kiemelhető!
Nem ismerem ezt a típust! Meg kell nézni. Ha muszáj!
Még valamit, az injektor felső részében, vagy pedig a üzemanyag hídban szokott még lenni szűrő!
Nem kell hozzá kivenni az egységet, csak a felső részt bontani! Kitisztítani, ha fém, vagy kavics reszelék van benne!
A többit a spuri tisztítja!
Ez is egy opció lehet!
Hátha tudtam segíteni!
Üdvözlettel! SZAKI Kft. Farkas Kálmán
A tank levétele, és vissza szerelés nagy munka, és nagy felelősség is!
Nem sok szerelő vállalja, mert szakszerűtlen összerakás esetén fokozott a tűzveszély!
Ezt napolja el,
Lassan helyre fog állni a rendszer!
Ha mégsem, ez legyen az utolsó!
Azt is meg kell nézni van a tanknak felülről a padlólemez felől tisztító nyílása?
Mert a szivattyú, szűrőpohárral együtt ott kiemelhető!
Nem ismerem ezt a típust! Meg kell nézni. Ha muszáj!
Még valamit, az injektor felső részében, vagy pedig a üzemanyag hídban szokott még lenni szűrő!
Nem kell hozzá kivenni az egységet, csak a felső részt bontani! Kitisztítani, ha fém, vagy kavics reszelék van benne!
A többit a spuri tisztítja!
Ez is egy opció lehet!
Hátha tudtam segíteni!
Üdvözlettel! SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások