A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szabolcs!
Sajnos azzal is kell számolni, hogy már egy hónap után a mai benzinek megromlanak, főleg a prémiumok, elillan sok fontos alkotó belőle!
A normál kicsit jobban bírja, de 2hónap és annak is annyi!
Akkor ez a baj! Erre az esetre a SPURI JG-2 kellene.
Ezzel lehet még gyorsítani!
Ezért pláne kell emelni a SPURI dózist mellékesen ebből is!
Sajnos azzal is kell számolni, hogy már egy hónap után a mai benzinek megromlanak, főleg a prémiumok, elillan sok fontos alkotó belőle!
A normál kicsit jobban bírja, de 2hónap és annak is annyi!
Akkor ez a baj! Erre az esetre a SPURI JG-2 kellene.
Ezzel lehet még gyorsítani!
Ezért pláne kell emelni a SPURI dózist mellékesen ebből is!
Legutóbbi hozzászólások