A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kálmán,
Az utolsó eszmecsere óta változtattunk a tankolási szokásunkon (félig tankoljuk az autót) és ehhez mérten dupla adag Spurit rakunk bele.
A változás nagyon gyorsan ment, néhány indítás után a korábbi "nehezen indul probléma" eltűnt és ez így is maradt az utóbbi 4 hónapban.
Egyik korábbi beszélgetésünk alkalmával említette, hogy télen talán nem érdemes az alap adagolástól eltérni, de akkor még nem volt probléma az autóval, most meg már nincsen probléma vele. Mindezek tudatában hogy látja, érdemes ebben az esetben dupla adagot használni télen is vagy menjünk vissza az alap adagolásra?
Köszönettel,
M. Szabolcs
Az utolsó eszmecsere óta változtattunk a tankolási szokásunkon (félig tankoljuk az autót) és ehhez mérten dupla adag Spurit rakunk bele.
A változás nagyon gyorsan ment, néhány indítás után a korábbi "nehezen indul probléma" eltűnt és ez így is maradt az utóbbi 4 hónapban.
Egyik korábbi beszélgetésünk alkalmával említette, hogy télen talán nem érdemes az alap adagolástól eltérni, de akkor még nem volt probléma az autóval, most meg már nincsen probléma vele. Mindezek tudatában hogy látja, érdemes ebben az esetben dupla adagot használni télen is vagy menjünk vissza az alap adagolásra?
Köszönettel,
M. Szabolcs
Legutóbbi hozzászólások