A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szabolcs!
Igen lehet normál 2 ezreléket adalékolni a SPURI-ból, ha kitisztította a gépet!
Megelőzés szempontjából ez elegendő.
40-50 literhez 100ml.
Ha épp a 125 ml-es flakonnal tölti bele az sem baj.
Ha tél lesz és mínusz 10 C fok alá süllyed a hőmérséklet, csak akkor érdemes másfél-kétszeresre emelni az adagot az autó állapotától függően.
Ezt azért érezni lehet az indítási kézségén.
Örülök neki, hogy jót tett a SPURI a motornak.
További biztos célbaérést kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Igen lehet normál 2 ezreléket adalékolni a SPURI-ból, ha kitisztította a gépet!
Megelőzés szempontjából ez elegendő.
40-50 literhez 100ml.
Ha épp a 125 ml-es flakonnal tölti bele az sem baj.
Ha tél lesz és mínusz 10 C fok alá süllyed a hőmérséklet, csak akkor érdemes másfél-kétszeresre emelni az adagot az autó állapotától függően.
Ezt azért érezni lehet az indítási kézségén.
Örülök neki, hogy jót tett a SPURI a motornak.
További biztos célbaérést kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások