A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Orosz György úr!
A SPURI minden üzemanyagot jelentősen javít, hiszen a friss kúti tankolásnál már nincs benne kb. 80 féle molekula származák. A tárolás folyamán pedig 3 hónap alatt elkezd oxidálódni, redukálódni, gyantásodni és minden átalakulást szenvedni. Tehát első kérdésre azt mondhatom, s SPURI másfél szeres adalékkal használható lesz a benzin.
Vérlázító mi folyik a piacon, meg a szervízekbe! Ez gyenge szervíz lehet! A honlapunkon feltettünk sok elemzést a 100-as benzinről. Összegezve: MOTORGYILKOS! Legtöbb szervíz már érti, miért sülnek be a gépek, akár 2 ütemű, akár 4 ütemű! A 100-as sok nitrós ipari hulladékot, alkotót tartalmaz, minek következtében 950 fokon ég, a normál 800 fok hehyett. Ön szerint ez motorkímélő???? Tovább megyek, még 38 fontos jellemző a 100 -as benzinnél jóval rosszabb, mint a 95-ösé! Tudta, hogy nincs etanol 3 éve a benzinekbe? Mert 1600Ft/liter az ára a COVID fertőtlenítés őta a korházakba is bevezetve nagy tételbe? Ez az oka! A legtöbb komoly Stil, és egyéb kertigép szervíz ezt régen tudja! Másrész nincs baj akkor sem ha van benne 10% etanol. A fűtőérték kisebb és kész!
A vizesedést a SPURI megoldja! No meg a fűtőértéket és egyebeket is! Sokáig elemezgethetnénk a dolgokat, de a magas oktánszám még káros is a normál motorokra! Ezt mindenki tudja. Amúgy 95 -ös benzineket rendre 98-99 es oktánra mérjük, a 100 -asok 101.3-101.9 ig változik. Minek? Már a szikragyújtás sem működik rendesen, késleltetve ég el a kipufogószelep után! Sok bennük a festékiparból és a műanyagiparból száműzött benzolszármazékú aromások. Toluol, Xilol, anilinok, stb. Dióhéjban ez van! Semmi robbanómotorba ne használjon prémium üzemanyagot! Ez a gázolajokra is igaz!
Köszönöm kérdését további szép napot kívánok Önnek!
Kisújszállás, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
A SPURI minden üzemanyagot jelentősen javít, hiszen a friss kúti tankolásnál már nincs benne kb. 80 féle molekula származák. A tárolás folyamán pedig 3 hónap alatt elkezd oxidálódni, redukálódni, gyantásodni és minden átalakulást szenvedni. Tehát első kérdésre azt mondhatom, s SPURI másfél szeres adalékkal használható lesz a benzin.
Vérlázító mi folyik a piacon, meg a szervízekbe! Ez gyenge szervíz lehet! A honlapunkon feltettünk sok elemzést a 100-as benzinről. Összegezve: MOTORGYILKOS! Legtöbb szervíz már érti, miért sülnek be a gépek, akár 2 ütemű, akár 4 ütemű! A 100-as sok nitrós ipari hulladékot, alkotót tartalmaz, minek következtében 950 fokon ég, a normál 800 fok hehyett. Ön szerint ez motorkímélő???? Tovább megyek, még 38 fontos jellemző a 100 -as benzinnél jóval rosszabb, mint a 95-ösé! Tudta, hogy nincs etanol 3 éve a benzinekbe? Mert 1600Ft/liter az ára a COVID fertőtlenítés őta a korházakba is bevezetve nagy tételbe? Ez az oka! A legtöbb komoly Stil, és egyéb kertigép szervíz ezt régen tudja! Másrész nincs baj akkor sem ha van benne 10% etanol. A fűtőérték kisebb és kész!
A vizesedést a SPURI megoldja! No meg a fűtőértéket és egyebeket is! Sokáig elemezgethetnénk a dolgokat, de a magas oktánszám még káros is a normál motorokra! Ezt mindenki tudja. Amúgy 95 -ös benzineket rendre 98-99 es oktánra mérjük, a 100 -asok 101.3-101.9 ig változik. Minek? Már a szikragyújtás sem működik rendesen, késleltetve ég el a kipufogószelep után! Sok bennük a festékiparból és a műanyagiparból száműzött benzolszármazékú aromások. Toluol, Xilol, anilinok, stb. Dióhéjban ez van! Semmi robbanómotorba ne használjon prémium üzemanyagot! Ez a gázolajokra is igaz!
Köszönöm kérdését további szép napot kívánok Önnek!
Kisújszállás, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
Legutóbbi hozzászólások