A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spuri csapat!
Korábban már használtam az Önök üzemanyag adalékát, hagyományos szívócső befecskendezéses benzines autóhoz. Ott jó tapasztalataim voltak vele. Most új autónk van, de ez már direkt benzinbefecskendezéses, turbós, köztes töltőlevegő hűtővel. A direkt benzinbefecskendezéses, tubós autóhoz ugyanúgy használható -e a piros spuri adalék? Más keverési arány szükséges-e hozzá? Mivel használtan vettük a járművet érdemes-e az első tankolásnál dupla adagot tenni a tankba?
Köszönöm a válaszukat, üdvözlettel: B. Péter
Korábban már használtam az Önök üzemanyag adalékát, hagyományos szívócső befecskendezéses benzines autóhoz. Ott jó tapasztalataim voltak vele. Most új autónk van, de ez már direkt benzinbefecskendezéses, turbós, köztes töltőlevegő hűtővel. A direkt benzinbefecskendezéses, tubós autóhoz ugyanúgy használható -e a piros spuri adalék? Más keverési arány szükséges-e hozzá? Mivel használtan vettük a járművet érdemes-e az első tankolásnál dupla adagot tenni a tankba?
Köszönöm a válaszukat, üdvözlettel: B. Péter
Legutóbbi hozzászólások