Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
B. Péter B. Péter írta ekkor 2022.06.28. 09:47
Tisztelt Spuri csapat!
Korábban már használtam az Önök üzemanyag adalékát, hagyományos szívócső befecskendezéses benzines autóhoz. Ott jó tapasztalataim voltak vele. Most új autónk van, de ez már direkt benzinbefecskendezéses, turbós, köztes töltőlevegő hűtővel. A direkt benzinbefecskendezéses, tubós autóhoz ugyanúgy használható -e a piros spuri adalék? Más keverési arány szükséges-e hozzá? Mivel használtan vettük a járművet érdemes-e az első tankolásnál dupla adagot tenni a tankba?
Köszönöm a válaszukat, üdvözlettel: B. Péter
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft