Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. - Farkas Kálmán Szaki Kft. - Farkas Kálmán írta ekkor 2022.06.29. 06:05
Kedves Péter!
Az eddigi SPURI használatot köszönjük, örülünk, hogy hasznosnak találta a termékünket!Jó hír, hogy nincs üzemmód kikötés a SPURI adalék használatánál.Sőt a szívó oldali szennyezett füstgáz miatt az adalékunk szinte már létkérdés.Továbbá a sok aromás magas égésű (950fok) ipari hulladék miatt is nagyon hasznos védelmi szerepet tölt be a hűtőgél komponense a SPURI-nak.Pláne most a kánikulában.A többi, mintegy két tucatnyi fontos jellemző javítása is ma már létkérdés a mai benzineknek.
Mennyiség:Tehát azt javasoljuk, a normál 95 + Spuri 2-3 ezrelékbe. (50literbe 1-1,5 dl-t)Továbbá jó hír, hogy minden évben analizáljuk a benzin, gázolaj gyártási összetételét és ehhez szabjuk a SPURI-tÖn minden időben biztonságba legyen, így garantáljuk a megelőzés hatékonyságát!Ezt egész EURÓPÁBAN csak mi alkalmazzuk tudtommal!Nem olcsó, de nagyon megéri, mert már a egysíkú benzinből ma már 100 fölött hiányoznak a molekula alkotók!Ettől pedig a korszerű motorok szenvednek, és hamar hibajelet produkálnak a műszerfalon, ami sok százezres bosszúságot okoz legtöbbször!Ezért vagyunk mi, hogy optimalizáljuk a működési mechanizmust a gépekbe!
További BIZTOS CÉLBA ÉRÉST kívánok Önnek!
A SPURI csapata nevében!Tisztelettel,Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft