A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft., kedves Kálmán!
Nagyon régen (10+ éve) voltunk már röviden kapcsolatban, anno egy 1.9 PDTDI motoros VW Passat (2004) vonatkozásában kértem ki a véleményét, hogy ajánlja-e bele a Spurit, bírja-e ez a motor, van-e rá referencia és tapasztalat.
Jelentem, azóta 160.000 problémamentes kilométeren vagyok túl az autóval, összesen 315.000 km van most benne, hibátlan az üzemanyagrendszer továbbra is, hidegen és melegen is pöccre indul, szépen húz, nem füstöl, eredeti a turbó stb. Olyan 1,5 deciket öntöttem egy tankoláshoz (55-60 l) mindig.
Köszönet és hála érte, mert biztos vagyok benne, hogy ebben a rendszeres Spuri használat is segített!
Most azért írok, mert a fenti, idén nagykorúvá vált Passatomat szeretném lecserélni egy újabbra (a régi a családban maradna, mert eléggé egyben van), méghozzá egy 2015-ös B8-as Passat kombira, amiben a Volkswagennek az ún. MDB dízelmotorja van beépítve (EA288 család), egy 150 LE-es 2.0 TDI, motorkódja CRLB.
Ugyanaz lenne ennyi év után is a kérdésem, vagyis hogy a fenti modernebb dízelmotor vajon mennyire "szereti" a Spurit, ismer-e olyat, akinek ugyanilyen motorú autója van (Skodákba is szerelték, nem csak VW-kbe, elég gyakori típus), és problémamentesen, elégedetten spurizik már évek óta.
Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!
Jó egészséget kívánva üdvözlettel:
Bálint
Nagyon régen (10+ éve) voltunk már röviden kapcsolatban, anno egy 1.9 PDTDI motoros VW Passat (2004) vonatkozásában kértem ki a véleményét, hogy ajánlja-e bele a Spurit, bírja-e ez a motor, van-e rá referencia és tapasztalat.
Jelentem, azóta 160.000 problémamentes kilométeren vagyok túl az autóval, összesen 315.000 km van most benne, hibátlan az üzemanyagrendszer továbbra is, hidegen és melegen is pöccre indul, szépen húz, nem füstöl, eredeti a turbó stb. Olyan 1,5 deciket öntöttem egy tankoláshoz (55-60 l) mindig.
Köszönet és hála érte, mert biztos vagyok benne, hogy ebben a rendszeres Spuri használat is segített!
Most azért írok, mert a fenti, idén nagykorúvá vált Passatomat szeretném lecserélni egy újabbra (a régi a családban maradna, mert eléggé egyben van), méghozzá egy 2015-ös B8-as Passat kombira, amiben a Volkswagennek az ún. MDB dízelmotorja van beépítve (EA288 család), egy 150 LE-es 2.0 TDI, motorkódja CRLB.
Ugyanaz lenne ennyi év után is a kérdésem, vagyis hogy a fenti modernebb dízelmotor vajon mennyire "szereti" a Spurit, ismer-e olyat, akinek ugyanilyen motorú autója van (Skodákba is szerelték, nem csak VW-kbe, elég gyakori típus), és problémamentesen, elégedetten spurizik már évek óta.
Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!
Jó egészséget kívánva üdvözlettel:
Bálint
Legutóbbi hozzászólások