A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Bálint!
Először is nagyon szépen köszönjük, hogy leírta tapasztalatait.Bizony ilyen sok kilométer után is látszik, hogy a többi hasonló autóval szemben nem kellett javítani az Önét.Kétszeres jó hírem is van.
1.A SPURI üzemanyag adalékot úgy gyártjuk, hogy a tárgyévben meglévő üzemanyagok hiányosságai küszöböljük ki!A vásárlóinknak biztonságban kell lenni. Sajnos egyre rosszabbak az üzemanyagok, és mi vagyunk egyedüli cég, aki felismerte, nem mindegy milyen donorhoz adalékolunk.Aki ezt nem teszi meg évente, az olyan adalék, csak placebo hatású, magyarul semmi!Tehát Ön autója bármilyen is mindig biztonságba van ezen a téren.Továbbá gondoskodunk róla a megtakarítás jóval több legyen SPURI-val, mint az adalék ára!Tehát ne kerüljön semmibe a rögtöni km megtakarításoknál is.A felesleges javításokról, bosszúságokról nem is beszélve!
2.Az Ön motorja korszerű, CrTdi tipus, mely elárasztotta a piacot, méltán jó minőségével.A magán és cégautóink is ilyen motorral szereltek, tehát van bőven pozitív tapasztalat.Ám, sok olyan ember jön hozzánk panasszal, aki még nem használt SPURI-t, és a műszerfali hibajelek javítást jeleznek.Nos a SPURI mint szoktuk mondani: "NEM FOLYÉKONY AUÓSZERELŐ!"Hanem megelőző szer.Azért sok példa van arra, hogy rendbe tette az autót, és nem kellett pld. komplett kipufogó rendszert cserélni.Ami kb. egyes esetekben másfél milliót is jelentene feleslegesen.Ebben a vonatkozásba is tudjuk, hogy a 2010-ben megjelent dominó elven összerakott ezen motortípusok érzékenyek a rossz üzemanyagra!Megjelentettük nem is olyan rég az analíziseinket, hogy most miből is van a gázolaj, és a benzin.Sajnos már ott tartunk, hogy a 40% körüli ipari hulladék bekeverése miatt szabványon kívüli is. Még ha szabványos is lenne akkor is van rendesen hiányossága.Pláne a prémium üzemanyagok rengeteg ipari hulladékot Tartalmaznak!Ezért mi a munkánk során azon vagyunk, hogy minél jobbá tegyük az üzemanyagot, meghosszabbítva a gondtalan autózást.
Tehát legyen nyugodt, a SPURI becsületesen teszi a dolgát minden időben, minden motor típusnál.Különösen a CrTdi erőforrásoknál. Ezt Ön is fogja látni rövidesen.Abban teljesen biztos vagyok, mint a több tízezer ilyen autóstárs, aki SPURI-t használ bele.
További biztos célba érést kívánok Önnek, és családjának!
Tisztelettel, SZAKI Kft Farkas Kálmán Fejlesztőmérnök
Először is nagyon szépen köszönjük, hogy leírta tapasztalatait.Bizony ilyen sok kilométer után is látszik, hogy a többi hasonló autóval szemben nem kellett javítani az Önét.Kétszeres jó hírem is van.
1.A SPURI üzemanyag adalékot úgy gyártjuk, hogy a tárgyévben meglévő üzemanyagok hiányosságai küszöböljük ki!A vásárlóinknak biztonságban kell lenni. Sajnos egyre rosszabbak az üzemanyagok, és mi vagyunk egyedüli cég, aki felismerte, nem mindegy milyen donorhoz adalékolunk.Aki ezt nem teszi meg évente, az olyan adalék, csak placebo hatású, magyarul semmi!Tehát Ön autója bármilyen is mindig biztonságba van ezen a téren.Továbbá gondoskodunk róla a megtakarítás jóval több legyen SPURI-val, mint az adalék ára!Tehát ne kerüljön semmibe a rögtöni km megtakarításoknál is.A felesleges javításokról, bosszúságokról nem is beszélve!
2.Az Ön motorja korszerű, CrTdi tipus, mely elárasztotta a piacot, méltán jó minőségével.A magán és cégautóink is ilyen motorral szereltek, tehát van bőven pozitív tapasztalat.Ám, sok olyan ember jön hozzánk panasszal, aki még nem használt SPURI-t, és a műszerfali hibajelek javítást jeleznek.Nos a SPURI mint szoktuk mondani: "NEM FOLYÉKONY AUÓSZERELŐ!"Hanem megelőző szer.Azért sok példa van arra, hogy rendbe tette az autót, és nem kellett pld. komplett kipufogó rendszert cserélni.Ami kb. egyes esetekben másfél milliót is jelentene feleslegesen.Ebben a vonatkozásba is tudjuk, hogy a 2010-ben megjelent dominó elven összerakott ezen motortípusok érzékenyek a rossz üzemanyagra!Megjelentettük nem is olyan rég az analíziseinket, hogy most miből is van a gázolaj, és a benzin.Sajnos már ott tartunk, hogy a 40% körüli ipari hulladék bekeverése miatt szabványon kívüli is. Még ha szabványos is lenne akkor is van rendesen hiányossága.Pláne a prémium üzemanyagok rengeteg ipari hulladékot Tartalmaznak!Ezért mi a munkánk során azon vagyunk, hogy minél jobbá tegyük az üzemanyagot, meghosszabbítva a gondtalan autózást.
Tehát legyen nyugodt, a SPURI becsületesen teszi a dolgát minden időben, minden motor típusnál.Különösen a CrTdi erőforrásoknál. Ezt Ön is fogja látni rövidesen.Abban teljesen biztos vagyok, mint a több tízezer ilyen autóstárs, aki SPURI-t használ bele.
További biztos célba érést kívánok Önnek, és családjának!
Tisztelettel, SZAKI Kft Farkas Kálmán Fejlesztőmérnök
Legutóbbi hozzászólások