Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Á. Tibor Á. Tibor írta ekkor 2022.08.26. 05:10
Tisztelt Cím!
A múlt héten használtam először spurit.
(Kia sportage 2014-es 1.6 Gdi benzin)
125ml/50l arányban használtam el, majd újra tele tankoltam spuri nélkül. 
Nem vettem ezidáig semmit észre, viszont a második, spuri nélküli üzemanyag fele elhasználása után, a kipufogó felől zörgő hangot hallok, ami egy nagyobb gázfröccs nyomásra elhallgat, majd véletlenszerűen újra zörögni kezd.
Lehet-e összefüggésben a spurival a hibajelenség?
Amennyiben igen, mi a teendő? 
Köszönöm 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft