A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Cím!
A múlt héten használtam először spurit.
(Kia sportage 2014-es 1.6 Gdi benzin)
125ml/50l arányban használtam el, majd újra tele tankoltam spuri nélkül.
Nem vettem ezidáig semmit észre, viszont a második, spuri nélküli üzemanyag fele elhasználása után, a kipufogó felől zörgő hangot hallok, ami egy nagyobb gázfröccs nyomásra elhallgat, majd véletlenszerűen újra zörögni kezd.
Lehet-e összefüggésben a spurival a hibajelenség?
Amennyiben igen, mi a teendő?
Köszönöm
A múlt héten használtam először spurit.
(Kia sportage 2014-es 1.6 Gdi benzin)
125ml/50l arányban használtam el, majd újra tele tankoltam spuri nélkül.
Nem vettem ezidáig semmit észre, viszont a második, spuri nélküli üzemanyag fele elhasználása után, a kipufogó felől zörgő hangot hallok, ami egy nagyobb gázfröccs nyomásra elhallgat, majd véletlenszerűen újra zörögni kezd.
Lehet-e összefüggésben a spurival a hibajelenség?
Amennyiben igen, mi a teendő?
Köszönöm
Legutóbbi hozzászólások