A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Tibor!
Nincs összefüggésben a kettő!
Legalábbis kárt nem szokott okozni a SPURI, a működési mechanizmusa alapján!
Azt leírtuk többször a honlapunkon is, hogy SPURI használat eredményességéhez kell a 4-5 tele tankolás.
A kosz a kondenzvizet, a gyantát, a kormot, a pakurát stb, a tanktól, a motoron át a kipufogó rendszerig mindent kitakarít csak türelem.
Itt ahol valószínű a kipufogó felszabadult alkatrészeit már csak a korom tartotta össze, ami nem normális.
Ezt takarította ki a SPURI, hogy átjárható legyen, és kevesebbet fogyasszon.
De ezt a Spuri megjavítani nem tudja!
Szoktuk mondani szlogenként:
"A SPURI nem folyékony autószerelő! "
Tovább használva jönni fognak az eredmények.
Azt a rezonálást pedig meg kell szüntetni, egy szerelő meg fogja mondani elégett-e korábban az alkatrész belseje.
Ha igen, sajnos csere! Ez a prémium benzineknél szokott elégni, vagy magas motor magas hőmérsékleti tartománynál.
De ez már jóval korábban lehetett, mert rendellenesen fojtott kokszos állapotba cementálódott be a kipufogó dob.
De az is lehet, hogy egy eleme felszabadult, a szerelő majd megmondja, innen ezt ennyiből nem lehet megállapítani!
További balesetmentes közlekedést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök.
Nincs összefüggésben a kettő!
Legalábbis kárt nem szokott okozni a SPURI, a működési mechanizmusa alapján!
Azt leírtuk többször a honlapunkon is, hogy SPURI használat eredményességéhez kell a 4-5 tele tankolás.
A kosz a kondenzvizet, a gyantát, a kormot, a pakurát stb, a tanktól, a motoron át a kipufogó rendszerig mindent kitakarít csak türelem.
Itt ahol valószínű a kipufogó felszabadult alkatrészeit már csak a korom tartotta össze, ami nem normális.
Ezt takarította ki a SPURI, hogy átjárható legyen, és kevesebbet fogyasszon.
De ezt a Spuri megjavítani nem tudja!
Szoktuk mondani szlogenként:
"A SPURI nem folyékony autószerelő! "
Tovább használva jönni fognak az eredmények.
Azt a rezonálást pedig meg kell szüntetni, egy szerelő meg fogja mondani elégett-e korábban az alkatrész belseje.
Ha igen, sajnos csere! Ez a prémium benzineknél szokott elégni, vagy magas motor magas hőmérsékleti tartománynál.
De ez már jóval korábban lehetett, mert rendellenesen fojtott kokszos állapotba cementálódott be a kipufogó dob.
De az is lehet, hogy egy eleme felszabadult, a szerelő majd megmondja, innen ezt ennyiből nem lehet megállapítani!
További balesetmentes közlekedést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök.
Legutóbbi hozzászólások