A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kálmán!
Köszönöm szépen a lenti, részletes válaszát! Elnézést a megkésett visszajelzésért, az autóvásárlás miatti teendőim elég sok kapacitást lekötöttek sajnos. 🙂
Milyen adagolásban ajánlja akkor ehhez a motorhoz a piros Spurit? Elég gyakran regenerál az autó jelenleg, amibe talán az is bejátszik, hogy a DSG váltó hamar felkapcsol és alacson fordulatszámot tart.
Illetve tagja vagyok egy Facebook-csoportnak, ahol szintén ilyen autó tulajdonosai a tagok. Nemrég rákerestem kíváncsiságból a "Spuri" kulcsszóra, és azt írta valaki, hogy nem ajánlja, mert tönkreteszi a porlasztócsúcsokat.
Akkor ez alaptalan félelem? Nem tudom, hogy honnan szedte az információt az illető, nem fejtette ki bővebben, és az ilyen fórumokon sok mindent lehet írni ugye, amellett hogy hasznos dolgok is elhangzanak.
Köszönettel:
Bálint
Köszönöm szépen a lenti, részletes válaszát! Elnézést a megkésett visszajelzésért, az autóvásárlás miatti teendőim elég sok kapacitást lekötöttek sajnos. 🙂
Milyen adagolásban ajánlja akkor ehhez a motorhoz a piros Spurit? Elég gyakran regenerál az autó jelenleg, amibe talán az is bejátszik, hogy a DSG váltó hamar felkapcsol és alacson fordulatszámot tart.
Illetve tagja vagyok egy Facebook-csoportnak, ahol szintén ilyen autó tulajdonosai a tagok. Nemrég rákerestem kíváncsiságból a "Spuri" kulcsszóra, és azt írta valaki, hogy nem ajánlja, mert tönkreteszi a porlasztócsúcsokat.
Akkor ez alaptalan félelem? Nem tudom, hogy honnan szedte az információt az illető, nem fejtette ki bővebben, és az ilyen fórumokon sok mindent lehet írni ugye, amellett hogy hasznos dolgok is elhangzanak.
Köszönettel:
Bálint
Legutóbbi hozzászólások