A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Bálint!
Most szabadságon vagyok!Azért írok gyorsan!Nem tudom ki írta ezt? De ez rosszindulatú bejegyzés lehetett!Teljeskörű garanciát vállalunk a SPURI mindkét fajtájára.A regenerálás először a takarítás miatt sűrűbb lesz, aztán ritkább!A cégnél is ilyen gépek működnek, és ma már be se kapcsol a regenerálás, télen se!Pont a porlasztó csúcsok védelme is a lényege a SPURI több komponensének. (Kopáscsökkentő, hűtőgél, stb.)Tavaly 660 ezer flakonnal gyártottunk, és senki nem panaszkodott, mindenki hálás volt, hogy elkezdte használni a SPURI-t.Csak legyen türelemmel, mert 5-10 teletankolás is elmúlhat mire a tankot is kitakarítja, majd szép sorban a kipufogó végéig mindent.Ajánlom a vendégkönyv olvasgatását, (több ezer beírás) és más cikkeinket is!További jó utat hozzá!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Most szabadságon vagyok!Azért írok gyorsan!Nem tudom ki írta ezt? De ez rosszindulatú bejegyzés lehetett!Teljeskörű garanciát vállalunk a SPURI mindkét fajtájára.A regenerálás először a takarítás miatt sűrűbb lesz, aztán ritkább!A cégnél is ilyen gépek működnek, és ma már be se kapcsol a regenerálás, télen se!Pont a porlasztó csúcsok védelme is a lényege a SPURI több komponensének. (Kopáscsökkentő, hűtőgél, stb.)Tavaly 660 ezer flakonnal gyártottunk, és senki nem panaszkodott, mindenki hálás volt, hogy elkezdte használni a SPURI-t.Csak legyen türelemmel, mert 5-10 teletankolás is elmúlhat mire a tankot is kitakarítja, majd szép sorban a kipufogó végéig mindent.Ajánlom a vendégkönyv olvasgatását, (több ezer beírás) és más cikkeinket is!További jó utat hozzá!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások