Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
B. László B. László írta ekkor 2022.09.26. 07:53
Tisztelt Kálmán!
B. László, Gyuláról már több mint 15 éve használom a spuri adalékot személygépkocsikban, motorkerékpárban és több kertészeti kisgépben. Az eddigi tapasztalatok valóban kiválóak,  kevesebb fogyasztás, nagyobb teljesítmény, hibakód mentes közlekedés és használat. Az elmúlt hónapokban viszont egy érdekes jelenségre lettem figyelmes. Az egyik autónkban ami egy Dacia Sandero 2021 évjáratú, 999 cm3, 91 LE, 3 hengeres szívócső befecskendezés, turbo,  17000 km futás teljesítményű. Spurit ebben is új kora óta használok. A hidegindítást követően amíg be nem melegszik, mostanában hallatszódnak a szelepek működése amíg kb 30 fokra fel nem melegszik.  Amennyiben a spurit nem 2 ezrelékkel adalékolom csak 1 ezrekékkel vagy egyáltalán nem adalékolom ez a jelenség megszűnik. Nem tudom mi változott, esetleg az üzemanyagok minősége lett más mostanában?
Mit tanácsol?  Használjam a spurit 1 ezrekékkel, hatását úgy is kifejti valamennyire?
Köszönettel: 
B. László
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft