Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft Szaki Kft írta ekkor 2022.09.26. 11:12
Tisztelt B. Úr!
Ez a hang nem valószínű, hogy szelep hang!
Nincs jelentősége.
Ám annyit el lehet mondani, hogy ha ezt a szívatónál hallható hangot nem hallja akkor van a baj!
Dúsításból ered, no meg a hűtőgél áldott hatása miatt.
A normál üzemanyag és 50 literbe legalább 1,5-2.0 dl SPURI kell. Így fejti ki hatását. Az 1 ezrelék semmi.
A prémium üzemanyagoknál szokott ilyen hangot adni az autó.
Hidegen azért nem adja, (pedig kellene) mert roppant magas az égési emissziója pld a 100-as benzinnek 950 fok.
Ez a normál 800 fok helyett, gyilkos a motornak pont hidegen!
Remélem nem prémium üzemanyaggal jár? 
Valamint, akkor nem romlik meg a benzin, ha legalább a 2 ezrelék SPURI benne van.
Milyen időközönként tankol?
Melyik termékünket használja? (piros, v. kék?)
Másrészt a hideg dúsítást lehetséges, hogy Renault fajta autók kicsit túlzásba viszik.
De nincs is semmi baj. Az ECU nem tudja, hogy príma adalékolt üzemanyagot tankolt.
Nyomja neki a dúsítót a hőmérséklettől függően, melyet a légtömegmérő számol.
Ebből nincs semmi gond, ha szegényítené a keveréket az már baj lenne.
Tehát nyugalom, ez rendben is van ezzel a géppel.
Köszönöm levelét, remélem segítettem.
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft