A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
Mi az oka, hogy spuri használatakor, terhelésen csörög a motor? Többször próbáltam. Ha nem használom, semmi csörgés, még nagyobb, alacsony fordulatú terhelésnél sem. Abba is hagytam a használatát.
Üdv: Krisztián
Mi az oka, hogy spuri használatakor, terhelésen csörög a motor? Többször próbáltam. Ha nem használom, semmi csörgés, még nagyobb, alacsony fordulatú terhelésnél sem. Abba is hagytam a használatát.
Üdv: Krisztián
Legutóbbi hozzászólások