A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Krisztián!
Köszönöm észrevételét! Nagyon egyszerű a válasz! Kivételesen szennyezett az autója tankja, különösen a vízmennyiség tekintetében. Ez nem oda való, a SPURI pedig a beöntött adalék 100ml harmadát diszpergálja, hogy eltüntesse az üzemanyag rendszerből. Ebből következik, hogy vizes üzemanyag kicsit gyengébb teljesítményű. De ez természetes jelenség, és meg kell tenni, mert egyszer csak lökésszerűen bekapja majd az üzemanyag pohárból a motor a vizet, és azonnal tönkremegy az autó. Megoldás, hogy türelmes legyen, és lassan kitisztul a rendszer, és újra vissza kapja az igazi motorerőt! Lehet, hogy tíz tele tank elhasználása is kell hozzá, mivel 100ml SPURI 33ml vizet tud diszpergálni. Tíz tankolás is csak 3,3 dl-t jelent! Van olyan, hogy a kúton betankolunk akár fél litert. Ha türelmes lesz, úgy jár, mint a többszázezer megelégedett törzsvásárlónk.
Üdvözlettel, SZAKI Kft.
Köszönöm észrevételét! Nagyon egyszerű a válasz! Kivételesen szennyezett az autója tankja, különösen a vízmennyiség tekintetében. Ez nem oda való, a SPURI pedig a beöntött adalék 100ml harmadát diszpergálja, hogy eltüntesse az üzemanyag rendszerből. Ebből következik, hogy vizes üzemanyag kicsit gyengébb teljesítményű. De ez természetes jelenség, és meg kell tenni, mert egyszer csak lökésszerűen bekapja majd az üzemanyag pohárból a motor a vizet, és azonnal tönkremegy az autó. Megoldás, hogy türelmes legyen, és lassan kitisztul a rendszer, és újra vissza kapja az igazi motorerőt! Lehet, hogy tíz tele tank elhasználása is kell hozzá, mivel 100ml SPURI 33ml vizet tud diszpergálni. Tíz tankolás is csak 3,3 dl-t jelent! Van olyan, hogy a kúton betankolunk akár fél litert. Ha türelmes lesz, úgy jár, mint a többszázezer megelégedett törzsvásárlónk.
Üdvözlettel, SZAKI Kft.
Legutóbbi hozzászólások