A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
Először is köszönöm válaszát!
A spurit kb 40 ezer km óta használom az előírt, vagy kicsit nagyobb mennyiségben. Ez idő alatt gondolom kitakarította volna a vizet. Az én figyelmetlenségem viszont, hogy csak most ősszel tűnt ez fel, talán mert most volt lehúzós ablak idő, ettől hallottam a csörgést. Holnap öntök a tankba és ugyanott, ugyanolyan terhelésen ismét próbálom és jelentkezem. Azt elfelejtettem, hogy egy 2002-es Citroen C5, 2.0 benzines RFN motorkódú autóról van szó.
Üdv: Krisztián
Először is köszönöm válaszát!
A spurit kb 40 ezer km óta használom az előírt, vagy kicsit nagyobb mennyiségben. Ez idő alatt gondolom kitakarította volna a vizet. Az én figyelmetlenségem viszont, hogy csak most ősszel tűnt ez fel, talán mert most volt lehúzós ablak idő, ettől hallottam a csörgést. Holnap öntök a tankba és ugyanott, ugyanolyan terhelésen ismét próbálom és jelentkezem. Azt elfelejtettem, hogy egy 2002-es Citroen C5, 2.0 benzines RFN motorkódú autóról van szó.
Üdv: Krisztián
Legutóbbi hozzászólások