A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Krisztián!
Írtam, hogy a legutóbbi tankoláskor is bekerülhetett fél liter víz a tankba! Alátámasztja az a tény, hogy most vette észre 40ezer km alatt a hibának vélt hangot. Eddig SPURI-val 40-50 teletankolást végzett. Ha a kisebb víz-diszpergálást, újabban nem viseli el a gép, az számos alkatrészhiba is okozhatja, ami nem biztos, hogy az üzemanyag rendszerből ered! Szoktuk mondani: „ SPURI nem folyékony autószerelő.” Hasonló számos eset történt már az utolsó 29 év alatt a SPURI értékesítésünk alatt, hogy a SPURI-ra fogták az egyéb hibajelet. Ezért a SPURI-nak nem sok köze van a vélt kattogáshoz, mert ugye nem tudni mitől van. Hiszen évente 660 ezer flakonnal értékesítünk, elégedett vevőknek. Feladat csak pontos diagnosztika után lehet a hibát megállapítani. Szakszervízbe vigye el az autót, és lépésről lépésre ellenőrizni kell először a motort, másodszor az ellátó rendszert, harmadszor a kipufogó rendszert. Innen csak találgatni lehet, miért kattog! Egy biztos: SPURI-val minőségi benzint kap az autó, az csak pozitív tulajdonságokkal jár!
Más! Azt csak remélni tudom, hogy nem prémium benzinnel jár! Mert ha igen, akkor meg is van a hiba. Olyan kritikán aluliak a prémiumbenzinek, egy paramétert kivételével, hogy azok romboló hatásait még a SPURI sem tudja kijavítani.
A szerelő utáni javításról kérem, tájékoztassa kedves olvasóinkat, hogy mi lett a géppel.
Köszönöm, SZAKI Kft.
Írtam, hogy a legutóbbi tankoláskor is bekerülhetett fél liter víz a tankba! Alátámasztja az a tény, hogy most vette észre 40ezer km alatt a hibának vélt hangot. Eddig SPURI-val 40-50 teletankolást végzett. Ha a kisebb víz-diszpergálást, újabban nem viseli el a gép, az számos alkatrészhiba is okozhatja, ami nem biztos, hogy az üzemanyag rendszerből ered! Szoktuk mondani: „ SPURI nem folyékony autószerelő.” Hasonló számos eset történt már az utolsó 29 év alatt a SPURI értékesítésünk alatt, hogy a SPURI-ra fogták az egyéb hibajelet. Ezért a SPURI-nak nem sok köze van a vélt kattogáshoz, mert ugye nem tudni mitől van. Hiszen évente 660 ezer flakonnal értékesítünk, elégedett vevőknek. Feladat csak pontos diagnosztika után lehet a hibát megállapítani. Szakszervízbe vigye el az autót, és lépésről lépésre ellenőrizni kell először a motort, másodszor az ellátó rendszert, harmadszor a kipufogó rendszert. Innen csak találgatni lehet, miért kattog! Egy biztos: SPURI-val minőségi benzint kap az autó, az csak pozitív tulajdonságokkal jár!
Más! Azt csak remélni tudom, hogy nem prémium benzinnel jár! Mert ha igen, akkor meg is van a hiba. Olyan kritikán aluliak a prémiumbenzinek, egy paramétert kivételével, hogy azok romboló hatásait még a SPURI sem tudja kijavítani.
A szerelő utáni javításról kérem, tájékoztassa kedves olvasóinkat, hogy mi lett a géppel.
Köszönöm, SZAKI Kft.
Legutóbbi hozzászólások