Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Behina Mihály Behina Mihály írta ekkor 2022.11.30. 12:18
Üdvözletem
 
A csaladban van egy Renault mégane II 1.5 dCi k9k 724d 63kw-os csoda. Érdeklődni szeretnék, mekkora mértékben lehet/kell túladagolni a jg2-t, vagy esetleg a pirosat, hogy ne tegyek kárt a dci-m Delphi üzemanyag rendszerében, illetve hogy megfelelő dermedesgatlo hatasa legyen majd a későbbiekben 
Szeptember közepén volt egy komplett üzemanyagrendszer felújítás és tisztítás-takarítás, új Delphi nagynyomású szivattyú, koppra felujitott porlasztók es teljes rendszer+csövezés tisztítása 
Tudom még jó idő van, csak a hidegebbekre gondolva, valamint a motor+turbó normális allapotban való tartása is részben célom volna
Ebben kerem a segitseget es előre is köszönöm szépen a választ 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft