A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok! Motorvásárlás előtt állok, és érdekelne, hogy egy kb. 500 köbcentis négyütemű motornál is elérhetőek-e a leírt eredmények (min. 10% üzemanyag megtakarítás, motortisztulás, kevesebb hőfejlődés... stb.)? Másrészt, hogy Debrecenben van sok viszonteladó ahogy láttam, és a fél literes Spurit mindenki kb. 2280-ért adja, vagy tehetnek rá valamennyit? Köszi a válaszokat!
Legutóbbi hozzászólások