Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Motoros01 Motoros01 írta ekkor 2009.02.26. 09:06
Sziasztok! Motorvásárlás előtt állok, és érdekelne, hogy egy kb. 500 köbcentis négyütemű motornál is elérhetőek-e a leírt eredmények (min. 10% üzemanyag megtakarítás, motortisztulás, kevesebb hőfejlődés... stb.)? Másrészt, hogy Debrecenben van sok viszonteladó ahogy láttam, és a fél literes Spurit mindenki kb. 2280-ért adja, vagy tehetnek rá valamennyit? Köszi a válaszokat!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft