A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Behina Mihály!
Levelét olvasva köszönjük a Spuri iránti bizalmat! Jó híreim vannak!Egyrészt túladagolás semmi kárt nem okoz semmilyen üzemanyag rendszerbe, még a háromszorosJG-2 sem, de teljesen felesleges, csak pocséklás!Nincs motorizáció, vagy márka kizáró oka a SPURI folyamatos használatának. Igen jó minőségiüzemanyagot képez már a 2ezrelékes változat. A nyomaték görbe emelkedés azonban a 4 ezreléknélmegáll. Tehát 50 literbe 2 dl SPURI JG-2 adalékot érdemes tölteni.A dermedés gátlást, és az indítási készséget a 2 ezrelék mínusz 20 C fokig bőven megoldja. Mindenújabb 1 ezrelék további mínusz 10 C fokot enged meg lefelé. Tehát a kétszeres mínusz 40 C fokotjelent, amire Magyarországon nem lesz szükség mostanában.Összegezve, a SPURI adalék pont a koncentráltság miatt hatékony. A túladagolás semmi kárt nemokoz, de felesleges.
További biztos célba érést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Levelét olvasva köszönjük a Spuri iránti bizalmat! Jó híreim vannak!Egyrészt túladagolás semmi kárt nem okoz semmilyen üzemanyag rendszerbe, még a háromszorosJG-2 sem, de teljesen felesleges, csak pocséklás!Nincs motorizáció, vagy márka kizáró oka a SPURI folyamatos használatának. Igen jó minőségiüzemanyagot képez már a 2ezrelékes változat. A nyomaték görbe emelkedés azonban a 4 ezreléknélmegáll. Tehát 50 literbe 2 dl SPURI JG-2 adalékot érdemes tölteni.A dermedés gátlást, és az indítási készséget a 2 ezrelék mínusz 20 C fokig bőven megoldja. Mindenújabb 1 ezrelék további mínusz 10 C fokot enged meg lefelé. Tehát a kétszeres mínusz 40 C fokotjelent, amire Magyarországon nem lesz szükség mostanában.Összegezve, a SPURI adalék pont a koncentráltság miatt hatékony. A túladagolás semmi kárt nemokoz, de felesleges.
További biztos célba érést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások