A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTiszteletem
Első kézből szeretnék választ arra a kérdésemre miszerint, használhatom e a piros spuri adalékot 2021 es evjaratú 1.5 blue dci dacia lodgyba, minden tankolaskor ? Nem okoz gondot üzemanyag szivattyú es egyéb alkatreszeknél?
Jelenleg 20000 km van az autoban. Vagy ilyen kevés futas esetén elég lehet a ritkább használat is?
Előre is köszönöm a valaszt
Üdv: Zsolt
Első kézből szeretnék választ arra a kérdésemre miszerint, használhatom e a piros spuri adalékot 2021 es evjaratú 1.5 blue dci dacia lodgyba, minden tankolaskor ? Nem okoz gondot üzemanyag szivattyú es egyéb alkatreszeknél?
Jelenleg 20000 km van az autoban. Vagy ilyen kevés futas esetén elég lehet a ritkább használat is?
Előre is köszönöm a valaszt
Üdv: Zsolt
Legutóbbi hozzászólások