A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJónapot !
Èrdeklődni szeretnèk, hogy most vettem spurit a benzinkúton, viszont pirosat nem kaptam csak kèket! Az nem baj, hogy ha maradt a tankba a pirosból ès úgy adok hozzá kèket? Lesz valami negatív hatása?
Köszönöm
Èrdeklődni szeretnèk, hogy most vettem spurit a benzinkúton, viszont pirosat nem kaptam csak kèket! Az nem baj, hogy ha maradt a tankba a pirosból ès úgy adok hozzá kèket? Lesz valami negatív hatása?
Köszönöm
Legutóbbi hozzászólások