A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációNagyon szépen köszönöm a kielégítő es gyors választ!
Még egy gyors kérdés:
Ha prémium gázolaj mellé használom a spurit, még nagyobb jót teszek, vagy teljesen felesleges, bőven elég a simával használni?
Köszönöm
Még egy gyors kérdés:
Ha prémium gázolaj mellé használom a spurit, még nagyobb jót teszek, vagy teljesen felesleges, bőven elég a simával használni?
Köszönöm
Legutóbbi hozzászólások