A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zsolt!
Nem, hogy teljesen felesleges, hanem, szép lassan tönkreteszi a motort a felfeszített nitrós, toluol, Xilol, Anilin, származékokkal.
Ezek 950 fokon égnek, ami először erősebbnek tűnik, aztán szép lassan gyengül a gép, alattomosan, mert kipufogó szelep tányárokat és minden égéstérben lévó alkatrészt megvisel, eléget!
Nem kell versenygázolaj széria járműbe!
Olyan rossz a prémium gázolaj, 41% pakura, ipari hulladék adalékolással adják el, a sehova fel nem használható melléktermékeket.
Az analízisünk, elemzések, gázkromatográfiai összetételt nyílvánossá tettük a spuri-adalek.hu honlapunkon.
Ez már olyan kritikán aluli moslék üzemanyag, hogy ebből már semmi jót nem lehet készíteni SPURI-val, de más adalékkal sem!
Kerülje! Mindenkinek megy egy ideig a gép, aztán becementálódva, beég! Még a gigattyú gyűrűk is.
Aztán nincs vissza!
Másrészt ellentétes az elvük a prémium üzemanyagoknak, a kondezvizet kicsapatják a szivattyú pohárba!
Mi pedig az adalék harmada mennyiséget folyamatosan beoldjuk, diszpergáljuk, elégetjük, mert az nem való a tankba.
Pohár telítettség után felkapja a vizet a porlasztócsúcs pedig megáll tőle, és a magas nyomású szivattyú is tönkremegy.
De még sorolhatnám, a hozzánk forduló kétségbeesett embereket, hogy a SPURI ezt utólag meg tudja javítani!
NEM!
Preventív megelőző szer a SPURI, nem folyékony autószerelő!
De erről is olvashat a honlapon, több cikkünk érinti a témát a több mint száz cikkünkből.
Ha full jót akar a gépnek védelembe, akkor a SPURI JG-2 -öt használja, esetleg 1,5-2.0 szerese mennyiségbe, 50 literbe 1,5-2,0 dl.
Köszönöm kérdését!
Remélem informatív volt a válasz!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök.
Nem, hogy teljesen felesleges, hanem, szép lassan tönkreteszi a motort a felfeszített nitrós, toluol, Xilol, Anilin, származékokkal.
Ezek 950 fokon égnek, ami először erősebbnek tűnik, aztán szép lassan gyengül a gép, alattomosan, mert kipufogó szelep tányárokat és minden égéstérben lévó alkatrészt megvisel, eléget!
Nem kell versenygázolaj széria járműbe!
Olyan rossz a prémium gázolaj, 41% pakura, ipari hulladék adalékolással adják el, a sehova fel nem használható melléktermékeket.
Az analízisünk, elemzések, gázkromatográfiai összetételt nyílvánossá tettük a spuri-adalek.hu honlapunkon.
Ez már olyan kritikán aluli moslék üzemanyag, hogy ebből már semmi jót nem lehet készíteni SPURI-val, de más adalékkal sem!
Kerülje! Mindenkinek megy egy ideig a gép, aztán becementálódva, beég! Még a gigattyú gyűrűk is.
Aztán nincs vissza!
Másrészt ellentétes az elvük a prémium üzemanyagoknak, a kondezvizet kicsapatják a szivattyú pohárba!
Mi pedig az adalék harmada mennyiséget folyamatosan beoldjuk, diszpergáljuk, elégetjük, mert az nem való a tankba.
Pohár telítettség után felkapja a vizet a porlasztócsúcs pedig megáll tőle, és a magas nyomású szivattyú is tönkremegy.
De még sorolhatnám, a hozzánk forduló kétségbeesett embereket, hogy a SPURI ezt utólag meg tudja javítani!
NEM!
Preventív megelőző szer a SPURI, nem folyékony autószerelő!
De erről is olvashat a honlapon, több cikkünk érinti a témát a több mint száz cikkünkből.
Ha full jót akar a gépnek védelembe, akkor a SPURI JG-2 -öt használja, esetleg 1,5-2.0 szerese mennyiségbe, 50 literbe 1,5-2,0 dl.
Köszönöm kérdését!
Remélem informatív volt a válasz!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök.
Legutóbbi hozzászólások