A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zsolt!
Ha SPURI van benne teljesen mindegy hogyan pörgeti!Használja úgy, ahogy szokta!Az miszerint meg kell zavarni néha teljesen idióta elmélet.Nyit az EGR szelep, saját mocskában fürdik a motor, és még ráadásul véglegesen beég, becementálódik a mocsok!Felesleges Ausztriába tankolni. Annyi különbség nincs a MOL normál és az Ausztriai normál üzemanyag között.Lám, még cserélgetik is egymás között az olajtársaságok. Csupán a 10% fejadalék a különbség, de nem létkérdés!Nem kell ezt túlbonyolítani! A Dácia azért jóval gyengébb konstrukció, mint a VW, de azért megkímélve sokat el lehet vele autózni!Magyarul, használja úgy a gépet, ahogy eddig megszokta, a kisebb fordulat még nem árt meg a gépnek! Persze Én is VW T/6-ost 1600-nál elváltom, ha nem sietek,Tartósan 6.-ba pedig 1800 fordulaton 90-100 között járok vele. Fogyasztás, épp most jöttem Debrecenből 6,8 lit/100km jött ki! összkerekes, és 22 mázsa!Tartósan 1400 alatt ne használja!Kb. ennyi!További balesetmentes autózást kívánok!Tisztelettel: Farkas Kálmán
Ha SPURI van benne teljesen mindegy hogyan pörgeti!Használja úgy, ahogy szokta!Az miszerint meg kell zavarni néha teljesen idióta elmélet.Nyit az EGR szelep, saját mocskában fürdik a motor, és még ráadásul véglegesen beég, becementálódik a mocsok!Felesleges Ausztriába tankolni. Annyi különbség nincs a MOL normál és az Ausztriai normál üzemanyag között.Lám, még cserélgetik is egymás között az olajtársaságok. Csupán a 10% fejadalék a különbség, de nem létkérdés!Nem kell ezt túlbonyolítani! A Dácia azért jóval gyengébb konstrukció, mint a VW, de azért megkímélve sokat el lehet vele autózni!Magyarul, használja úgy a gépet, ahogy eddig megszokta, a kisebb fordulat még nem árt meg a gépnek! Persze Én is VW T/6-ost 1600-nál elváltom, ha nem sietek,Tartósan 6.-ba pedig 1800 fordulaton 90-100 között járok vele. Fogyasztás, épp most jöttem Debrecenből 6,8 lit/100km jött ki! összkerekes, és 22 mázsa!Tartósan 1400 alatt ne használja!Kb. ennyi!További balesetmentes autózást kívánok!Tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások