Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. - Farkas Kálmán Szaki Kft. - Farkas Kálmán írta ekkor 2023.03.20. 10:02
Kedves Zsolt!
Ha SPURI van benne teljesen mindegy hogyan pörgeti!Használja úgy, ahogy szokta!Az miszerint meg kell zavarni néha teljesen idióta elmélet.Nyit az EGR szelep, saját mocskában fürdik a motor, és még ráadásul véglegesen beég, becementálódik a mocsok!Felesleges Ausztriába tankolni. Annyi különbség nincs a MOL normál és az Ausztriai normál üzemanyag között.Lám, még cserélgetik is egymás között az olajtársaságok. Csupán a 10% fejadalék a különbség, de nem létkérdés!Nem kell ezt túlbonyolítani! A Dácia azért jóval gyengébb konstrukció, mint a VW, de azért megkímélve sokat el lehet vele autózni!Magyarul, használja úgy a gépet, ahogy eddig megszokta, a kisebb fordulat még nem árt meg a gépnek! Persze Én is VW T/6-ost 1600-nál elváltom, ha nem sietek,Tartósan 6.-ba pedig 1800 fordulaton 90-100 között járok vele. Fogyasztás, épp most jöttem Debrecenből 6,8 lit/100km jött ki! összkerekes, és 22 mázsa!Tartósan 1400 alatt ne használja!Kb. ennyi!További balesetmentes autózást kívánok!Tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft