Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
P. László P. László írta ekkor 2023.04.13. 05:38
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Most szeretném elkezdeni a Spuri adalék használatát. Egy 2010-es VW Passat CC tulajdonosa vagyok, 2.0 CR TDI 140 lóerős dízel motor van benne. 
Eddig úgy gondoskodtam az autóról, hogy csak OMV Maxx Motion prémium gázolajat tankoltam. Szeretném rendszeresen használni a kék Spuri adalékot. A kérdésem az lenne, hogy továbbra is ezt a prémium üzemanyagot tankoljam a kék Spuri adalékkal együtt? Vagy elég a normál üzemanyag a kék Spuri adalékkal?
Válaszát előre is köszönöm!Köszönettel:
P. László
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft