A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Hölgyem/Uram!
Most szeretném elkezdeni a Spuri adalék használatát. Egy 2010-es VW Passat CC tulajdonosa vagyok, 2.0 CR TDI 140 lóerős dízel motor van benne.
Eddig úgy gondoskodtam az autóról, hogy csak OMV Maxx Motion prémium gázolajat tankoltam. Szeretném rendszeresen használni a kék Spuri adalékot. A kérdésem az lenne, hogy továbbra is ezt a prémium üzemanyagot tankoljam a kék Spuri adalékkal együtt? Vagy elég a normál üzemanyag a kék Spuri adalékkal?
Válaszát előre is köszönöm!Köszönettel:
P. László
Most szeretném elkezdeni a Spuri adalék használatát. Egy 2010-es VW Passat CC tulajdonosa vagyok, 2.0 CR TDI 140 lóerős dízel motor van benne.
Eddig úgy gondoskodtam az autóról, hogy csak OMV Maxx Motion prémium gázolajat tankoltam. Szeretném rendszeresen használni a kék Spuri adalékot. A kérdésem az lenne, hogy továbbra is ezt a prémium üzemanyagot tankoljam a kék Spuri adalékkal együtt? Vagy elég a normál üzemanyag a kék Spuri adalékkal?
Válaszát előre is köszönöm!Köszönettel:
P. László
Legutóbbi hozzászólások