Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. - Farkas Kálmán Szaki Kft. - Farkas Kálmán írta ekkor 2023.04.13. 06:29
Tisztelt P. László Úr!
 
Örömmel látom, hogy szeretne megadni mindent az autójának, hogy sokáig ne kelljen javítani, és ne hagyja cserben útközben.
Sűrűn teszteljük az üzemanyagokat, hiszen mi vagyunk egyedül Európában, akik az üzemanyagok hiányosságai-hoz gyártjuk a SPURI-t.
Honlapunkon mind a normál, mind a prémium gázolajok analízisei, pontos molekuláris összetétele nyilvánosan látható!
Ebből az derül ki, hogy a megengedhető, EU 590 szabványnak nem felelnek meg a gázolajok.
Több okból is, de egy motor romboló hatású aromás bőven több! (ipari hulladékok hozzáadása, mert nem tudják hová tenni)
Ezek a mindenfelől kitiltott benzolszármazékok, rákkeltő anyagok. (toluol, xilol, analinok, stb)
A kár azzal keletkezik, az égési emissziója az utolsó két porlasztási fázisban nem tud elégni, hanem kipufogó fázisba ég tovább.
A prémium gázolaj a szokásos 800 °C fokra tervezett helyett, 950 °C fokon ég.
Alattomosan, lassan szépen gyengíti, elhasználja a motorokat, egyre erőtlenebb lesz vele!
Az égéstérbe a kompresszió gyűrűt beégeti, fixálja, a porlasztó csúcsokat megviseli, a kipufogó szeleptányérok széleit elégeti, és sorolhatnánk a rengeteg tapasztalatot a prémium gázolajjal.
A SPURI-ba van egy kánikulai hűtőgél komponens mely a kipufogógázt 60 °C fokkal lejjebb viszi!
A prémium üzemanyagok viszont már annyira rosszak, nincs mit javítani rajtuk, alapvetően 40% ipari hulladékból van!
Azt hiszi a lakosság, hogy a drága gázolaj jó is. Becsapás!
Rájön, majd akkor, mikor már nem akar mással menni az autója, csak prémiummal.
Egy paraméter jobb a cetánszám, de az összes többi mintegy 28 minőségi jellemző pedig sokkal rosszabb!
Gondoljunk például, a gázolajok vízkicsapató tulajdonságára, amit mi a SPURI-val pont az ellenkezőjére fordítunk!
A víznek semmi keresnivalója nincs az üzemanyag rendszerbe, azt el kell szép lassan vinni, diszpergálni.
Számos ilyen ipari meddővel van tele minden prémium üzemanyag. Még a benzinek is!
A legjobb választás a normál gázolaj, és a SPURI.
Aki még többet szeretne megadni autójának az a SPURI JG-2 adalékunkat használja.
Full extrát szeretne, akkor az ajánlott 2 ezrelék helyett 4 ezrelékik alkalmazza! (50 literbe 2dl)
Fölötte nem érdemes, de kárt nem okoz! A Nyomaték görbe nem emelkedik!
 
Még egy tájékoztatás, a nyugati országot poliol üzemei, festákgyárai, műanyag granulátum gyártó üzemei ide hordják Kelet Európába a rákkeltő hulladékot az üzemanyagba bekerni!
Mert náluk a 17% aromás alatt kell tartani a keveréket! Külön nemzeti szabványuk is van!
Olaszország, Németország, Ausztria, stb.
Mi keleten vagyunk egy szemét temető.
 
Ne higgyen a butító, becsapó reklámoknak!
Gondoljon az utódjaira is, no és az autójára is természetesen.
Mindezek alátámasztására a honlapunkon a vizsgálatokat, cikkeket, megtalálja! (spuri-adalek.hu)
Több mint száz cikkben foglalkozunk az üzemanyagok és az adalékolás tulajdonságaival.
Úgy látom, önt érdekli a működési mechanizmus ezért kérem tallózzon bele a cikkekbe!
 
Köszönjük a kollégák nevében is, hogy a SPURI-t választotta!
 
Tisztelettel,  SZAKI Kft. Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft