Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szaki Kft. - Farkas Kálmán Szaki Kft. - Farkas Kálmán írta ekkor 2023.04.13. 07:43
Kedves Imre!
Igen ismerős a gép. Nem mai darab. A következőket ajánlom.Normál 95-öst tankoljon. Hozzá a normál SPURI (piros) előtte legalább 4-5 tele tankot kijáratni, de legalább 2-őt!(50 literbe 200ml. dupla dózissal)A kondenzvizet, a szennyeződéseket el kell távolítsa a SPURI-s benzin.Ne a hosszú úton takarítson.Aztán üzemanyag szűrő csere, ahol pedig mosható szita rács van, ott kimosni!Az oldhatatlan szilárd fém, homok szennyeződéseket felfogja a szűrő. Aztán lehet a SPURI JG-2 használni 50 literbe 1,5 dl-t. (A túrán)Az EU-ban a balkáni vidéken kb. hasonló a benzin, mint nálunk.Ezért ott is magasabb hőfokon ég a benzin a sok aomás miatt, amit az amerikai motor nem jól visel.Ezért kell több SPURI-t használni, hogy több hűtőgélt kapjon a motor, és kipufogó szelep.Ha így jár el, biztos, hogy célba fog érni!Valamint kap egy kis erő többletet a hegyekbe.Majd kérem írja meg a tapasztalatát, ha visszaérkezett a túráról.
Balesetmentes felkészülést és túrát kívánok!Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft