Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
B. László B. László írta ekkor 2023.04.13. 07:54
Tisztelt Kálmán!
 
Ismét felvetődött egy kérdés a spuri (piros) adalékkal kapcsolatban. Éppen egy kétütemű Murray 2 t,  3 LE hómaróból járatom ki a benne lévő 2 éves benzint, mivel felénk mondhatni évek óta nem volt komolyabb hó, így használni sem kellett. A gép második rántásra indult nagy meglepetésemre. 95 ös Oil benzin+ spuri+ Mannol 2t szintetikus olaj keveréke volt benne. A kérdésem a következő: amennyiben ásványi vagy felszintetikus 2 t olajat használunk, a spuri az abból készült keverék öregedését is javítja, a keverék minőségét is felhozza egy szintetikus olajjal készült keverék szintjére, gondolva a kétütemű motorok kokszolódására, dugattyú, gyűrű kopásra, hűtésére is?
 
Köszönettel: B. László 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft