A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán!
Köszönöm válaszát, hasznos volt! Igyekeztem eddig is tele tankolni a gépeket, ezek szerint akkor ez is fontos körülmény. Személy szerint csak a fém üzemanyag tartályoknál gondoltam fontosnak de ezek szerint nem.
Szép napot!
B. László
Köszönöm válaszát, hasznos volt! Igyekeztem eddig is tele tankolni a gépeket, ezek szerint akkor ez is fontos körülmény. Személy szerint csak a fém üzemanyag tartályoknál gondoltam fontosnak de ezek szerint nem.
Szép napot!
B. László
Legutóbbi hozzászólások