A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán !
Köszönöm a kimerítő válaszát ! A helyzet az hogy most 10 hónapig állt az autó ..havonta 1-2 alkalommal beindítottam megozgattam,és pár alkalommal teljesen ki is fogyott az üzemanyag . A "prémiumbenzin fétis " nálam is működött mindig 100-as benzin volt benne az állás alatt..de csak 5-10 L amit teljesen mindig kifogyasztottam . Fura de nem is volt jó az alapjárat ,be -be böffögött kis kihagyásokkal . 2-3x rá kellett inditanompár pöff után leállt. Most sima 95-el normálisan viselkedik .Elkezdtem rakni bele a piros spurit.,kicsit megyek vele majd szűrőcsere . 1-2 tankot kijárni nekem bajos mert 110L -es 🙂 Inkább kitakarítom a tankot 🙂 Beszerzem a távhoz szükséges Spurikat ,én is nagyon kíváncsi vagyok bevallom. Most műszaki vizsgán 35. életévében a szabályozatlan katalizátor,karburátor 95+ piros spurival egy halk pisszenés nélkül vígan átment az autó minden kenőpénz,trükközés mérési csalás nélkül..
Köszönöm a kimerítő válaszát ! A helyzet az hogy most 10 hónapig állt az autó ..havonta 1-2 alkalommal beindítottam megozgattam,és pár alkalommal teljesen ki is fogyott az üzemanyag . A "prémiumbenzin fétis " nálam is működött mindig 100-as benzin volt benne az állás alatt..de csak 5-10 L amit teljesen mindig kifogyasztottam . Fura de nem is volt jó az alapjárat ,be -be böffögött kis kihagyásokkal . 2-3x rá kellett inditanompár pöff után leállt. Most sima 95-el normálisan viselkedik .Elkezdtem rakni bele a piros spurit.,kicsit megyek vele majd szűrőcsere . 1-2 tankot kijárni nekem bajos mert 110L -es 🙂 Inkább kitakarítom a tankot 🙂 Beszerzem a távhoz szükséges Spurikat ,én is nagyon kíváncsi vagyok bevallom. Most műszaki vizsgán 35. életévében a szabályozatlan katalizátor,karburátor 95+ piros spurival egy halk pisszenés nélkül vígan átment az autó minden kenőpénz,trükközés mérési csalás nélkül..
Legutóbbi hozzászólások