A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt SZAKI Kft!
Van egy 300e km-t futott diesel Mazdám. Amikor hidegen elindulok vele akkor 1000-2000 közötti fordulat tartományban rángat, világoskéken füstöl és összevissza jár. Magasabb fordulaton kisímul, a füst is eltűnik, a csattogás is megszűnik. Amint bemelegszik a motor, az összes nemkívánatos tünet megszűnik
Kiolvastam az élő adatokat a befecskendezőknél és a következőképp alakulnak a korrekciós értékek:
1-es injektor: 0.000
2-es injektor: 1.500
3-as injektor: 2.845 (ami lassan csökken ahogy jár a motor és nézem a képernyőt)
4-es injektor: 0.000
Ezek az értékek eltömődést jelentenek? A Spuri adalék képes a porlasztócsúcsokat kitakarítani? A nulla korrekciós érték lenne a rossz befecskendező, vagy pont fordítva?
Köszönöm megtisztelő válaszát!
Van egy 300e km-t futott diesel Mazdám. Amikor hidegen elindulok vele akkor 1000-2000 közötti fordulat tartományban rángat, világoskéken füstöl és összevissza jár. Magasabb fordulaton kisímul, a füst is eltűnik, a csattogás is megszűnik. Amint bemelegszik a motor, az összes nemkívánatos tünet megszűnik
Kiolvastam az élő adatokat a befecskendezőknél és a következőképp alakulnak a korrekciós értékek:
1-es injektor: 0.000
2-es injektor: 1.500
3-as injektor: 2.845 (ami lassan csökken ahogy jár a motor és nézem a képernyőt)
4-es injektor: 0.000
Ezek az értékek eltömődést jelentenek? A Spuri adalék képes a porlasztócsúcsokat kitakarítani? A nulla korrekciós érték lenne a rossz befecskendező, vagy pont fordítva?
Köszönöm megtisztelő válaszát!
Legutóbbi hozzászólások