A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm ! Sikeresen teljesítette az öreg vasam (1986 Dodge Caravan ) a Görög túrát .. végig alap 95-öt tankoltam mindenhol 11,3L fogyasztás jött ki a 4600 km után ,szerpentineken (1200km) kb 14-15L ,autópályán 10,3L ,lehetett volna kevesbb is kicsit de az autópályán kicsit gyorsabban mentem mint ami a 3 sebességes váltónak optimális . jól vizsgázott a karburátor,a hűtés minden ..semmi hiba nem jeletkezett ,gyertyák mintaszerűek ,olajból 4dl fogyott . A tükörsima szerb -macedón görög autópályák ,főutak semmi kihívást nem jelentettek ,a szerpentineken az emelt 2-4000-es fordulatok 20-40km/h sebességnél okoztak fogyasztásnövekedést . Spurit mindenhol tettem bele ,bár a kutakon furcsán néztek rám hogy milyen elixírt locsolok a tankba plusszba 🙂 Check engine lámpa nem világított (mert nekem olyan nincs ) majd szerelek be poénból lassan . Olaj tiszta,használt de szemre egész szép ,a gyertyák mint a könyvekben hozott tökéletes mintaképek. Jól vizsgázott a 70-80-évek technikája . Túlmelegedés vagy bármi nyűg nem volt ,itthon mentem még 300km-t városban és most mikor írom ezen szövget kimentem és kitöröltem a kipufogógéget ezzel a papírral.. nem szokott benne semmi lenni de ez most engem is meglepett .. nevezhetném ezt tesztnek ,tartóstesztnek akárminek ,de hogy "hiteles"legyen meg kellene még egyszer csinálnom a dolgot spuri nélkül . Kérdés akkor mennyit és hogyan fogyasztana ..de ahhoz mindent reprodukálni kellene . Amit tudok hogy a gyári 84-86-os amerikai adatok alatt vagyok 1-1,5 L -el ,bár ők nem lefeleé szoktak hazudozni mint európában divat. Egyszer volt egy szituáció ott 3km -t mentünk felfelé 1-es fokozatban kb 15-20 km/h sebességgel 20%-os emelkedőn 3500-as fordulattal ..ott a termosztátom vészmódban kiakadt és a 30 fok ellenére csak 60-70fokra melegedett a hűtővíz másnap mert mindig nyitva volt ,itt produlált az autó magas fogyasztást kb 200 km-t mentünk így . Másnap ezt javítottam . ez kb 0,5 L fogyasztásnövekedést jelentett a teljes útra . Belekalkuláltam az ilyen eseményt igy 135 fokos forráspontú fagyállóval indultam neki az útnak .
Legutóbbi hozzászólások