A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr,
Ahol prémium benzint említ, az vonatkozik a prémium 95-ös és a prémium 100-as benzinre is? Szlovéniában jelentősen olcsóbb az üzemanyag, de az OMV kutakon nincs is az itthon kapható "sima" 95-ös, hanem csak MaxxMotion-95 van (és persze 100-as is). Ha MaxxMotion95-öst tankolok, akkor gondolom ennek használatakor is javasolt a Spuri adalék.
üdv
P.Cs.
Ahol prémium benzint említ, az vonatkozik a prémium 95-ös és a prémium 100-as benzinre is? Szlovéniában jelentősen olcsóbb az üzemanyag, de az OMV kutakon nincs is az itthon kapható "sima" 95-ös, hanem csak MaxxMotion-95 van (és persze 100-as is). Ha MaxxMotion95-öst tankolok, akkor gondolom ennek használatakor is javasolt a Spuri adalék.
üdv
P.Cs.
Legutóbbi hozzászólások