A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Csaba!
Alapjában nem javasoljuk a magyar OMW kutak üzemanyagát!
Oka a honlapunkon lévő molekuláris analízis.
De, ha nincs lehetősége másra, akkor a legolcsóbb kaphatót tankoljon itt.
Kevésbé tartalmaz aromás ipari hulladékot ami a magas égési hővel károsítja a motort. (xilol, toluol, anilin, stb. származékokat.)
Ezt jól gondolja, mert minél prémium felé hajlik a benzin, sajnos annál rosszabb a motor tartósság tekintetében.
Röviden nem a versenybenzin a normál járműveknek, azok nem egy pár km-re gyártott versenyautók.
További biztos célba érést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Alapjában nem javasoljuk a magyar OMW kutak üzemanyagát!
Oka a honlapunkon lévő molekuláris analízis.
De, ha nincs lehetősége másra, akkor a legolcsóbb kaphatót tankoljon itt.
Kevésbé tartalmaz aromás ipari hulladékot ami a magas égési hővel károsítja a motort. (xilol, toluol, anilin, stb. származékokat.)
Ezt jól gondolja, mert minél prémium felé hajlik a benzin, sajnos annál rosszabb a motor tartósság tekintetében.
Röviden nem a versenybenzin a normál járműveknek, azok nem egy pár km-re gyártott versenyautók.
További biztos célba érést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások