Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft - Farkas Kálmán SZAKI Kft - Farkas Kálmán írta ekkor 2023.08.11. 12:27
Kedves Csaba!
Alapjában nem javasoljuk a magyar OMW kutak üzemanyagát!
Oka a honlapunkon lévő molekuláris analízis.
De, ha nincs lehetősége másra, akkor a legolcsóbb kaphatót tankoljon itt.
Kevésbé tartalmaz aromás ipari hulladékot ami a magas égési hővel károsítja a motort. (xilol, toluol, anilin, stb. származékokat.)
Ezt jól gondolja, mert minél prémium felé hajlik a benzin, sajnos annál rosszabb a motor tartósság tekintetében.
Röviden nem a versenybenzin a normál járműveknek, azok nem egy pár km-re gyártott versenyautók.
További biztos célba érést kívánok!
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft