A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki KFT!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Spuri adalékok használhatók üzemanyag stabilizálásra illetve konzerválásra is? Kétütemű láncfűrésznél illetve négyütemű csónakmotornál használnám, mindkettő legalább 5-6 hónapot fog állni. A piros vagy a kék színű Spuri az ideálisabb erre a célra? Illetve kétütemű keveréknél is az 50-60 liter/1 deciliter arány a mérvadó?
Válaszukat előre is köszönöm!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Spuri adalékok használhatók üzemanyag stabilizálásra illetve konzerválásra is? Kétütemű láncfűrésznél illetve négyütemű csónakmotornál használnám, mindkettő legalább 5-6 hónapot fog állni. A piros vagy a kék színű Spuri az ideálisabb erre a célra? Illetve kétütemű keveréknél is az 50-60 liter/1 deciliter arány a mérvadó?
Válaszukat előre is köszönöm!
Legutóbbi hozzászólások