A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves P. Csabi!
Ha egy kicsit is tuningolt a kutak szerint, bármely üzemanyag, az emelt égési hőt jelent, ami megviseli a motort!
Mindig a normál legegyszerűbb üzemanyag felé forduljon.
Pillanatnyi előny miatt, hogy 800 fokos égés, helyett 950 fokos az égés ne örüljön, mert lassan szépen alattomosan szétégeti a kipufogó szelepeket, és mindent ami égéstérben van! Sajnos ez már nagyon hosszú idő alatt tapasztalt tény.
A túlzott magas ipari hulladék az oka! (xilol, toluol, anilin származékok) Egy paramétere pont kapóra jön a vegyipari hulladéknak, a magas oktánszám, dízel oldalon pedig a cetánszám emelése.
Az összes többi fontos 18 paraméter rosszabb!
A honlapon lévő benzin és gázolaj minősítési analíziseinken is látszik.
Összefoglalva a legjobban nyugati kutak hordják ide az országukból az ipari hulladékot legnagyobb részben!
Becsapva a vevőket! A rosszabbat adják el drágábban, mert azt hiszi a nép, hogy jobb!
A MOL kutak még nem pancsolják annyira mint a OMW, és a SHELL.
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Ha egy kicsit is tuningolt a kutak szerint, bármely üzemanyag, az emelt égési hőt jelent, ami megviseli a motort!
Mindig a normál legegyszerűbb üzemanyag felé forduljon.
Pillanatnyi előny miatt, hogy 800 fokos égés, helyett 950 fokos az égés ne örüljön, mert lassan szépen alattomosan szétégeti a kipufogó szelepeket, és mindent ami égéstérben van! Sajnos ez már nagyon hosszú idő alatt tapasztalt tény.
A túlzott magas ipari hulladék az oka! (xilol, toluol, anilin származékok) Egy paramétere pont kapóra jön a vegyipari hulladéknak, a magas oktánszám, dízel oldalon pedig a cetánszám emelése.
Az összes többi fontos 18 paraméter rosszabb!
A honlapon lévő benzin és gázolaj minősítési analíziseinken is látszik.
Összefoglalva a legjobban nyugati kutak hordják ide az országukból az ipari hulladékot legnagyobb részben!
Becsapva a vevőket! A rosszabbat adják el drágábban, mert azt hiszi a nép, hogy jobb!
A MOL kutak még nem pancsolják annyira mint a OMW, és a SHELL.
Tisztelettel, SZAKI Kft. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások