Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft - Farkas Kálmán SZAKI Kft - Farkas Kálmán írta ekkor 2023.10.13. 07:35
Tisztelt Oláh Imre Úr!
Nagyon szépen köszönjük, a Spuri vásárlóink nevében is a precíz, részletes beszámolót!
Ön teljesen biztosan célba ért a nehéz körülmények miatt is.
A nyaralásnál ez sokat számít! Mindenki számára tanulságos!
Hiszen a kissé idősebb jármű ellenére leküzdötte a hegymeneteket, kánikulát, sokféle ismeretlen benzinkút üzemanyagát.
Tapasztalata hasznos a SPURI-t vásárlók számára!
Ismét bizonyított az adalékunk, hogy "SPURI nélkül lehet közlekedni, de nem érdemes!"
További balesetmentes autózást kívánunk Önnek, és családjának!
A SZAKI Kft. csapata és Farkas Kálmán fejlesztőmérnök
 
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft