Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Oláh Imre Oláh Imre írta ekkor 2025.08.27. 22:46
Üdvözlöm ! 2x500ml piros spurit rendeltem ,igen kellemes meglepetés volt az ajándék 125ml,reklámtoll és illatosító.Igen figyelemre méltó a hozzáállásuk az üzlethez,úgy hogy azért nem egy bankrobbantó vásárlást hajtottam végre ! Köszönöm ! Ismét felnyergeljük a lassan 40-éves korba lépő 1986-os Dodge Caravant és újra irány Görögország . Ismét egy jó 5000km-es 500l-es teszt lesz a spurival ..amint hazérünk,írok egy kis tapasztalatot. Hálás köszönetem a kedvességükért !
Admin válasz írója: SpuriAdmin
Tisztelt Dodge Caravan tulajdonos!
Köszönjük a dicséretet, igyekszünk a vásárlóink kedvébe járni!
Biztos vagyok benne, hogy a hosszú út után meg lesz elégedve a teljesítménnyel.
És az üzembiztonság is jól fog jönni. Várjuk a visszajelzést, amint gond nélkül teljesítette ezt a hosszú utat.
Tisztelettel, SZAKI Kft. SPURI gyártója.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft