A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm ! 2x500ml piros spurit rendeltem ,igen kellemes meglepetés volt az ajándék 125ml,reklámtoll és illatosító.Igen figyelemre méltó a hozzáállásuk az üzlethez,úgy hogy azért nem egy bankrobbantó vásárlást hajtottam végre ! Köszönöm ! Ismét felnyergeljük a lassan 40-éves korba lépő 1986-os Dodge Caravant és újra irány Görögország . Ismét egy jó 5000km-es 500l-es teszt lesz a spurival ..amint hazérünk,írok egy kis tapasztalatot. Hálás köszönetem a kedvességükért !
Legutóbbi hozzászólások