A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTök jó a spuri adalék. érdekes szaga van a kocsimnak, de határozottan jobban és finomabban megy tőle. (kb annyi a különbség, mint a hazai és a német benzin közt)
Vettem 5 flakonnal.
Vettem 5 flakonnal.
Legutóbbi hozzászólások