Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Ervin Varga Ervin írta ekkor 2009.04.02. 14:16
Tisztelt Szaki!!
Az a kérdésem lenne,hogy most akarom kipróbálni először a Spurit.Ön mit javasol a kéket használjam, vagy a pirosat először, és milyen benzinhez( itt a 95-esre gondolok vagy kiválóbb minőségűre pl.: Racing, Evo

Válaszát köszönöm

Tisztelettel: Varga Ervin
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft