A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki!!
Az a kérdésem lenne,hogy most akarom kipróbálni először a Spurit.Ön mit javasol a kéket használjam, vagy a pirosat először, és milyen benzinhez( itt a 95-esre gondolok vagy kiválóbb minőségűre pl.: Racing, Evo
Válaszát köszönöm
Tisztelettel: Varga Ervin
Az a kérdésem lenne,hogy most akarom kipróbálni először a Spurit.Ön mit javasol a kéket használjam, vagy a pirosat először, és milyen benzinhez( itt a 95-esre gondolok vagy kiválóbb minőségűre pl.: Racing, Evo
Válaszát köszönöm
Tisztelettel: Varga Ervin
Legutóbbi hozzászólások