A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉrdeklődnék, hogy új, 0km-es Honda Varadero XL1000V motorkerékpáromba a kék vagy a piros Spurit javasoljátok? Jelenleg kéket öntök bele, 1dl / 50l arányban. Ez elég bele, vagy növeljem az adagot?
Legutóbbi hozzászólások