A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHello Mindenki!
Én most vettem elöször Spurit(pirosat). 2002 es mondeo TDCi van. Amit észrevettem, hogy kevesebb lett a fogyim. na mondjuk eddig sem volt sok.Dunabogdány Mohács oda vissza eddig 6,2-6,3 at mutatott a kompi. Ma kinulláztam és lenyomta újra 5,7-5,8. A motor sokkal csendesebb:D.
Az lenne a kérdésem, hogy mikor váltsak a kék színüre? Ugy gondoltam elfogysztok egy flakon pirosat, azt kicserélem a gázolaj szürőt és onnantol kezdve tolom neki a kéket.
Ez jó így?
Én most vettem elöször Spurit(pirosat). 2002 es mondeo TDCi van. Amit észrevettem, hogy kevesebb lett a fogyim. na mondjuk eddig sem volt sok.Dunabogdány Mohács oda vissza eddig 6,2-6,3 at mutatott a kompi. Ma kinulláztam és lenyomta újra 5,7-5,8. A motor sokkal csendesebb:D.
Az lenne a kérdésem, hogy mikor váltsak a kék színüre? Ugy gondoltam elfogysztok egy flakon pirosat, azt kicserélem a gázolaj szürőt és onnantol kezdve tolom neki a kéket.
Ez jó így?
Legutóbbi hozzászólások