A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKárolynak!
A motorkerékpárokba általában a kéket szoktuk javasolni, hiszen alapból nagyobb nyomatékra képesek, mint az autók, a normál 1 dl/50 literhez adagolás teljesen jó.
A motorkerékpárokba általában a kéket szoktuk javasolni, hiszen alapból nagyobb nyomatékra képesek, mint az autók, a normál 1 dl/50 literhez adagolás teljesen jó.
Legutóbbi hozzászólások