A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzabó Tamásnak!
A kék a pirostól abban különbözik leegyszerűsítve, hogy nagyobb nyomatékra képes az autó. Ha elfogyasztottál egy flakon pirosat, azért próbáld ki, utána pedig a pénztárcád alapján eldöntheted, melyiket választod.
A kék a pirostól abban különbözik leegyszerűsítve, hogy nagyobb nyomatékra képes az autó. Ha elfogyasztottál egy flakon pirosat, azért próbáld ki, utána pedig a pénztárcád alapján eldöntheted, melyiket választod.
Legutóbbi hozzászólások