A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves szaki!
Az volna a kérdésem, hogy a piros spurit mikor kell beleönteni a tankba??? Tankolás előtt vagy után??
Válaszát köszönöm!!
Az volna a kérdésem, hogy a piros spurit mikor kell beleönteni a tankba??? Tankolás előtt vagy után??
Válaszát köszönöm!!
Legutóbbi hozzászólások